Jaro s vůní meruňky a rozmarýnu z Yves Rocher

Jaro klepe na dveře a rozkvétají nejen zahrádky, ale i obchodní výlohy v našem nákupním centru. Jarní novinky jsou již vystaveny a čekají jen na vás. 

Čti více

27. 3. 2017

Ve správném oblečení vás ani aprílové počasí nepřekvapí

To nejzákladnější co můžete udělat, aby vás aprílové počasí nezaskočilo a vy si neodnesli třeba rýmu, je správně se obléknout. Alpine Pro právě přináší na trh novou kolekci kvalitního oblečení, určenou pro nadcházející roční období.

Čti více

21. 3. 2017

Přivítejte jaro v novém outfitu

Na chození po venku v krátkém rukávu si budeme muset ještě chvíli počkat. Do té doby si však můžeme doplnit šatník o zajímavé jarní kousky.

Čti více

13. 3. 2017

Inspirujte se letošními svatebními trendy ze Svatebních proměn

V neděli 5. března pořádalo květinářství Carmen Flora akci Svatební proměny, na která představilo žhavé trendy letošních svateb. V rámci celého odpoledne byly přestaveny všechny svatební nezbytnosti. Současně bylo možné využít bohatou nabídku květinářství, která vás vaším svatebním dnem provede opravdu ve voňavém a květinovém duchu.

Čti více

10. 3. 2017

Božské svíčky Yankee Candle

Znáte svíčky Yankee Candle? Pokud ne, je načase, abychom je, nejen milovnicím a sběratelkám vonných svíček, představili. Neskutečný výběr vůní, chutí a barev této značky nemůže nikoho nechat chladným. Malý Yankee Candle ráj ukrývá také květinářství Carmen Flora. A věřte tohle je opravdu ráj.

Čti více

16. 2. 2017

Strečink je základ každého sportovního tréninku

Ať chodíte na fitbox, do posilovny, jen tak si zaběhat nebo jste milovníky zimních sportů, jsou 2 věci, na které nesmíte při sportu zapomínat.

Čti více

16. 2. 2017

Čínská klasika v Bistro Panda

Věděli jste, že Bistro Panda působí na českém trhu již 10 let? Najdete ho téměř ve všech městech v České republice a samozřejmě také u nás v Nákupním centru Královo Pole.

Čti více

13. 2. 2017

Dejte si dobrou kávu uprostřed nákupního centra

Vždy příjemná kavárna The Cat Café se nachází nejen v Černých Polích pod Mendelovou univerzitou, ale také v našem Nákupním centru v Králově Poli. Na své si zde přijdou především milovníci dobré kávy a lahodných domácích zákusků.

Čti více

7. 2. 2017

Sledujte nás na Facebooku

Buďte první, kdo ví o našich akcích