dm drogerie markt

Dm je zaměřena na maloobchodní prodej drogistického a doplňkového sortimentu v samoobslužných prodejnách. V České republice má již 220 prodejen.

V dm naleznete široký sortiment výrobků péče o tělo, vlasy a pleť, dekorativní kosmetiku, kosmetiku pro muže, biopotraviny, přírodní kosmetiku, krmivo pro domácí mazlíčky, produkty péče o dítě a dětskou výživu. Možnost zpracování fotografií a širokou nabídka fotodárků. Dm nabízí atraktivní věrnostní programy dm active beauty svět výhod a dm babybonus.

Rozmanitý typicky drogistický sortiment všech nejznámějších značek je v dm obohacen o vlastní značky, které představují alternativu, pokud hledáte produkty ve kvalitě značkových výrobků za nízkou cenu. Dm má již 24 vlastních značek: Alverde, Babylove, Balea, Balea men, Balea Professional, dm Bio, Das gesunde Plus, Dein Bestes, Denkmit, Dontodent, Ebelin, Fascíno, Jessa, Paradies, Prinzessin Sternenzauber, Profissimo, s.he, S-quitofree, Sanft&Sicher, SauBär, Saugstark&Sicher, Soft&Sicher, Sundance, Visiomax.

Dm nabízí atraktivní věrnostní programy dm active beauty svět výhod a dm babybonus. V rámci dm active beauty světa výhod sbírá zákazník body za nákup (20 Kč = 1 bod). Za body si může vybrat z pestré nabídky výhod, např. slevové knížky, slevy na nevšední zážitky, wellness víkendy v hotelu, na vstupné do aquaparku, na péči o vlasy a pleť nebo na návštevu kondičního a výživového poradce! Dm babybonus je určen pro nastávající maminky a rodiče s dětmi do tří let. Během členství v programu na rodiče čekají slevové knížky 

Sledujte nás na Facebooku

Buďte první, kdo ví o našich akcích