Nově otevřené knihkupectví Luxor

Při mé pravidelné návštěvě Nákupního centra Královo Pole jsem si nemohla nepovšimnout nově otevřené prodejny Luxor, která se nachází ve druhém patře. Už z dálky vás tento obchod nadchne svou velikostí, vybavením a celkovým sortimentem.

Čti více

17. 10. 2018

Vyzkoušejte nové bistro Paragraf Burger

Pokud navštěvujete NC Královo Pole pravidelně, asi Vám neuniklo, že od začátku července je ve food koutku otevřena nová burgerárna s názvem Paragraf Burger. Pokud jste ještě tuto moderní burgerárnu nevyzkoušeli, je čas to změnit!

Čti více

3. 8. 2018

Tip na lehký a chutný oběd

Hledáte místo, kde byste se mohli dietně najíst a zároveň si královsky pochutnat? Hledat už nemusíte, mám pro Vás totiž super tip na lehký a výborný oběd přímo v NC Královo Pole. Možná jste už zaregistrovali Vietnamské bistro na konci food courtu, ale ještě Vás nenapadlo si zde něco objednat. Já jsem si v něm dnes pochutnala poprvé a musím říct, že to určitě nebylo naposledy!

Čti více

31. 5. 2018

Jarní novinky v Krpoli

Jaro s sebou přináší mnoho změn a nových věcí a ani Nákupní centrum Královo Pole není výjimkou a nezůstává pozadu. Pro své návštěvníky připravilo hned několik novinek, kterých jste si již mnozí z vás jistě všimli. A pro ty, kteří novinky ještě neomrkli, nabídnu malou ochutnávku v dnešním článku.

Čti více

18. 4. 2018

Nákupní centrum pro děti

A máme tady opět to věčné téma: Co s malými dětmi, když jdeme nakupovat?

Čti více

5. 4. 2018

Sladká neřest

Zima se snad již zdárně blíží ke svému konci. Zanedlouho přijde jaro s teplejšími dny a sluníčkem… a snad mě vytáhne ze zimní depky. Určitě nejsem sama, na koho ke konci zimy doléhá únava a splín? V posledních letech se mé zimy staly ještě náročnějšími, protože se zoufale snažím nějak zabavit dceru, aniž bych s ní musela trávit hodiny a hodiny venku na mraze. A řeknu vám, není to nic snadného.

Čti více

16. 3. 2018

Valentýnská soutěž v NC Královo Pole. Zapojte se i vy!

Blíží se nám Valentýn a vy už jistě přemýšlíte, jak tento rok svátek zamilovaných se svou drahou polovičkou oslavit. Pro ty z vás, kteří ještě stále váháte a byli byste rádi za trochu inspirace, je věnován tento článek. Kromě dárků, kterými můžete své milé potěšit, vás chci taktéž seznámit s valentýnskou akcí, která se koná již tuto středu 14. 2. v Nákupním centru Královo Pole.

Čti více

12. 2. 2018

Na hory stylově

Máte v plánu strávit zimní dovolenou na horách? Pokud ano, jistě chcete na svahu oslnit nejen díky svými lyžařskými dovednostmi, ale i celkovým lookem. Pro tento případ tu pro vás mám pár tipů na slušivé zimní oblečení, které můžete pořídit v NC Královo Pole. Při obhlídce sportovních obchodů jsem se zaměřila na kousky, které jsou nejen stylové, ale splní i svůj účel, to znamená, že zahřejí, a navíc jsou i pohodlné. Prodejny, které se v našem nákupním centru na tento sortiment zaměřují, nabízejí nespočet zimních alternativ, ve kterých budete doslova hvězdou sjezdovky! A protože v tomto období zimní výprodeje vrcholí, jistě vás potěší i ceny.

Čti více

25. 1. 2018

Tipy na dárky za vysvědčení

Já sama ještě nemám dítě školou povinné. To moje chodí teprve do školky.  Přesto jsem se odvážila vybrat v OC Královo Pole něco pro vaše malé i velké školáky. Snad se mi to povedlo a tipy vám přijdou vhod, až se budete rozhodovat, co věnovat svým potomkům za vysvědčení...

Čti více

17. 1. 2018

Jak zatočit s vánočními kily

Vánocům i předešlému roku odzvonilo a je pomalu čas zamyslet se nad novoročním předsevzetím. Jistě mi dáte za pravdu, že mnozí z nás mají jako nejdůležitější prioritu dostat se zpátky do formy a očistit své tělo po tak náročném období, kdy dostávalo opravdu zabrat. Proto jsem si pro vás připravila článek, který vám může být inspirací, jak svému tělu ulevit a dopřát mu celkový detox.

Čti více

12. 1. 2018

Zimní výprodeje v plném proudu

Rok 2017 a s ním i Vánoce jsou definitivně pryč. Se začátkem nového roku nás opět provází každodenní realita. Pojďme si ale i v tomto čase najít něco pozitivního, něco, co nám udělá radost. Jednou z možností je vybrat si nějaký super kousek v povánočních výprodejích. Udělá vám dvojitou radost – pořídíte si něco nového a ještě značně ušetříte.

Čti více

4. 1. 2018

Zdravější vánoční cukroví na poslední chvíli

Vánoce se kvapem blíží, správné hospodyňky už mají určitě dávno napečeno, naklizeno a teď si spokojeně užívají tu správnou vánoční atmosféru a čas s rodinou. Moc ráda bych se označila za správnou hospodyňku, ale… no, prostě to tak není. Než jsem se vrhla na tenhle článek, měla jsem napečené jen perníčky, a to vlastně jen díky kamarádce, která uspořádala „perníčkovou párty“, kde jsme i s dětmi pekli a ochutnávali

Čti více

19. 12. 2017

Nezapomínejte o Vánocích potěšit i své mazlíčky!

Vánoce nám pomalu, ale jistě klepou na dveře a obchodní centra se zaplňují lidmi, kteří vyrazili na předvánoční nákupy, aby potěšili své nejbližší. Avšak pro mnohé z nás jsou součástí rodiny i zvířecí mazlíčci, zejména ti čtyřnozí. Přemýšleli jste i o tom, že byste o Vánocích obdarovali své věrné chlupáče? Za svou oddanost a lásku si nějaké to vánoční překvapení určitě zaslouží, co myslíte?

Čti více

13. 12. 2017

Strom splněných přání v NC Královo Pole

Milý Ježíšku …! Tak asi budou za malou chvíli psát svá přání vaše děti a zároveň doufat, že jim Ježíšek vysněné dárky nadělí. Avšak zdaleka ne všechny děti mají takové štěstí. Je spousta těch, které nemohou prožívat vánoční svátky v rodinném kruhu. Jde zejména o děti žijící v dětských a azylových domech. Přestože se jim vychovatelé a vychovatelky jistě snaží dát hodně lásky a připravit jim co nejhezčí svátky, nemohou dětem dopřát tolik, kolik by si zasloužily. Z tohoto důvodu vznikl projekt Strom splněných přání, který můžete najít v NC Královo Pole. Prostřednictvím této charitativní akce můžete udělat krásnější Vánoce nejen těmto dětem, ale i osamělým seniorům.

Čti více

5. 12. 2017

Mikulášská nadílka v NC Královo Pole

Mikuláš se kvapem blíží, a proto jsem se rozhodla předat vám několik svých tipů na dárečky pro vaše nejmenší. Doufám, že tento článek alespoň některým z vás pomůže a dodá inspiraci. Osobně nejsem příznivcem drahých dárků k Mikuláši. Myslím, že mnohem hezčí je obdarovat děti sladkostmi a ovocem, na větší dárky, které najdou pod stromečkem, se mohou ještě nějaký ten čas těšit.

Čti více

30. 11. 2017

Darujte mobil k vánocům

Už jste pomalu začali přemýšlet o tom, čím letos obdarujete své blízké? Pokud ano, nabízíme vám jednu vánoční inspiraci – potěšte někoho blízkého novým mobilním telefonem. Je to praktický i stylový dárek, který ocení snad úplně každý. V tomto článku vám proto představuji několik typů a modelů mobilních přístrojů, které nabízejí obchody v NC Královo Pole.

Čti více

16. 11. 2017

Jak sportovat v zimě a co si při tom vzít na sebe

Martin na bílém koni se blíží a pravděpodobně přinese sněhovou nadílku. Ale i v zimě a na sněhu se dá skvěle sportovat. Zejména pokud se oblečete do kvalitního funkčního oblečení, které vás zahřeje a při sportu bude pohodlné. Podívejte se, jaké sporty můžete v zimě pěstovat a co si na ně můžete obléct.

Čti více

10. 11. 2017

Zazimujte se stylově – výběr zimních bund a kabátů

Zima pomalu klepe na dveře, a proto je potřeba nic nepodcenit a poohlédnout se po nové bundě či kabátu, který vás před ní ochrání. Podívejte se na výběr těch nejlepších bund a kabátů z NC Královo Pole. 

Čti více

3. 11. 2017

Jak vyzrát na chřipku a nachlazení bez návštěvy doktora

Naše imunita je během sychravých podzimních dnů oslabená a jsme náchylnější k nemocem, jakými jsou chřipka nebo nachlazení. Z tohoto důvodu jsem se v dnešním článku zaměřila na vitamíny, léky a čaje, kterými můžete podpořit a nastartovat svůj imunitní systém a preventivně mu dodat všechny chybějící látky. Vyrazila jsem proto do NC Královo Pole, abych se po těchto produktech poohlédla a zároveň vám poskytla o některých lécích a vitamínech pár informací.

Čti více

26. 10. 2017

Chutě podzimu – recepty pro každého

Podzimní období přináší rozmanité chutě. Užívat si můžete jablka, skořici, nebo dýně na všechny způsoby. Abyste si mohli své podzimní dny vychutnat, přinášíme vám pár jednoduchých a výtečných receptů inspirovaných podzimem.

Čti více

19. 10. 2017

Šperk je nejlepší přítel ženy

Šperky – oblíbené téma nejen žen, ale i mužů, kteří chtějí udělat radost svým partnerkám. Přinášíme vám proto speciální článek o špercích, které nabízí naše nákupní centrum. A výhodou je, že dnes již nemusí žena čekat, až ji muž obdaruje, ale může si během celého roku udělat radost i sama. Tak vzhůru do toho!

Čti více

12. 10. 2017

Tradiční vietnamská kuchyně nově v NC Královo Pole

Jsem velkým milovníkem vietnamské kuchyně, ovšem bývám docela skeptická k její kvalitě v brněnských bistrech. Připadá mi totiž, že vietnamská (a obecně asijská) kuchyně tu bývá velmi často „poevropštěná“ a jídlo nezřídka plave v nesmyslném množství oleje. Kéž by tomu v nově otevřeném bistru Vietnamská kuchyně v NC Královo Pole bylo jinak! A tak jsem nabrala do auta kamarádku a vyrazily jsme na večeři.

Čti více

5. 10. 2017

Podzimní trendy v plném proudu

Už jste přemýšlely, čím letos obohatíte svůj podzimní šatník? Ačkoli každá z nás preferuje něco jiného, rozhodla jsem se pro vás připravit pár tipů, které během tohoto podzimu unosíte a také díky nim přitáhnete trochu pozornosti.

Čti více

27. 9. 2017

Kam za kávou a dortíkem v sychravých dnech

Venku je sychravo a babí léto nikde? Nevadí, využijte nevlídné počasí a vyrazte na nákupy, které si oslaďte výborným dortíkem, a ještě lepší kávou přímo v NC Královo Pole. A děti můžete vzít s sebou!

Čti více

21. 9. 2017

Dny Marianne v NC Královo Pole - víkend plný slev a dárků

Zářijové dny 15. – 17. 9. přináší víkend plný nákupu. Při nákupu zářijového čísla časopisu Marianne nebo Marianne bydlení  totiž získáte slevové kupony do různých prodejen a výhodně tak můžete pořídit podzimní outfit od bot, přes kabát až po spodní prádlo. V NC Královo Pole letos navíc za 5 účtenek ze zapojených obchodů dostane dárek v Marianne Lounge.

Čti více

12. 9. 2017

Vykročte do podzimu v nových botách

Blíží se nám podzim a je tedy na čase vyměnit naše oblíbené sandálky za teplejší podzimní obuv. Ať už si nevíte rady, jaké kousky budou na letošní podzim in, nebo postrádáte trochu volného času a chcete si ulehčit hledání ideální obuvi, připravila jsem pro vás menší ochutnávku z podzimní kolekce.

Čti více

7. 9. 2017

Zpátky do školy - co si vzít na sebe

Nejen pro děti, ale i pro nás rodiče je období začátku školního roku velkou změnou, kterou často prožíváme velice emocionálně. A změnu potřebuje také šatník dětí i nás rodičů. Podívejte se, jaké kousky vhodné pro návrat do školy jsem našla v NC Královo Pole.

Čti více

30. 8. 2017

Školní výbava pro malé i velké

Letní prázdniny pomalu končí a vy přemýšlíte, jak připravit děti do školy. Z vlastní zkušenosti vím, že většina dětí není z příchodu školy právě nadšená, ale můžete jim alespoň udělat radost a návrat do školních lavic jim zpříjemnit zábavnými školními potřebami.

Čti více

25. 8. 2017

Nákupy s prckem v Krpoli

Rebeka slaví narozeniny a to znamená nákupy. Každá malá princezna chce před párty trochu osvěžit svůj šatník a také musíme omrknout nějaké ty dárečky. Pojďte se podívat, co nás zaujalo.

Čti více

17. 8. 2017

Vyberte si běžecké boty, které budou běhat za vás

V takovém horku a běhat? Jasně! Přes den je sice počasí tak akorát na ležení někde u bazénu, ale večer nebo ráno se běhá velmi příjemně. A ještě příjemněji se vám bude běhat, pokud máte správné tenisky. Pojďme se společně podívat na tři základní parametry, na které při výběru běžeckých bot dbát.

Čti více

10. 8. 2017

Jak vybrat vhodnou pohovku do bytu?

Je rozměr vašeho obývacího pokoje atypický? Nebo jen sháníte pohovku, která bude přesně podle vašich představ? Pokud ano, v prodejně Nejči nábytek vám rádi poradí a najdou pro vás řešení šité na míru.

Čti více

2. 8. 2017

Nejlepší outfity na letní svatbu

Letní období přináší kromě sluníčka a pěkného počasí také řadu společenských událostí. Mezi ty nejčastější patří svatby. Pozvánka na jednu takovou letos neminula ani mne. Nadšená jsem byla až do chvíle, než jsem otevřela skříň a se zděšením zjistila, že na takovou událost nemám vlastně co na sebe. A tak se šlo nakupovat.

Čti více

26. 7. 2017

Nakupujte ve slevách chytře

Letní slevy jsou opět tady, což pro vás může být výjimečná příležitost, jak si nakoupit základní kousky šatníku za skvělé ceny. Které kousky to jsou?

Čti více

17. 7. 2017

Zažijte adrenalin v 5D kině

Hledáte nevšední zážitek, na který jen tak nezapomenete? Zkuste nově otevřené 5D kino - Cinema Maxim v Nákupním centru Královo Pole.

Čti více

10. 7. 2017

Letní výbava na dovolenou snadno a rychle

První letní dny už jsou za námi, ale většina dovolených před námi. Ať se chystáte kamkoliv, stačí vám na nákup kompletní výbavy jedno nákupní centrum. Vyrazila jsem na obhlídku do Nákupního centra Královo Pole a vybrala jsem si tam plno věcí jak na dovolenou u moře, tak na turistický výlet.

Čti více

28. 6. 2017

Vychutnejte si ducha kávy na venkovní zahrádce

Hledáte příjemné místo, kde si během nákupu můžete dát svoji odpolední kávu? Představujeme vám venkovní kavárnu Spirit of Café, kterou najdete hned u vchodu do Nákupního centra Královo Pole.

Čti více

21. 6. 2017

Stylová obuv pro horké dny

Už jste našli ty správné střevíčky na letní pikniky nebo procházky k pláži? Pokud ne, vezmu vás na prohlídku do CCC. Já si tam vyhlídla plno hezkých a pohodlných bot, které určitě padnou do oka i vám.

Čti více

15. 6. 2017

Jaké sluneční brýle si letos nasadíte?

Najít sluneční brýle, které vám padnou, je každoroční letní výzvou. Vyrazili jsme je hledat do prodejny Grand Optical, kde mají širokou nabídku kvalitních a značkových slunečních brýlí různých druhů a stylů.  

Čti více

7. 6. 2017

Plavková sezóna začíná

Léto a plavková sezóna se blíží. Pokud i vy sháníte na toto léto nové plavky, pak si nenechte ujít novou plavkovou kolekci v Klimatexu.

Čti více

30. 5. 2017

Pastelové jaro v Orsay

Letošní rok jsou v kurzu pastelové kousky, často doplněné o květinové vzory, které váš šatník příjemně oživí. Ani prodejna Orsay nezůstává pozadu. Svým zákazníkům na jaře nabízí samé šik modely.

Čti více

22. 5. 2017

Ráj riflí v Exe jeans

Tmavé, světlé, černé, bílé, potrhané, boyfriendy, kraťasy i tříčtvrťáky. Všechny druhy denimu najdete v Exe jeans a k tomu spoustu stylových doplňků.

Čti více

15. 5. 2017

Kde vám vyrobí nový klíč, opraví staré boty a nabrousí nože? V Rychloslužbách!

Práce v Rychloslužbách Prima je vážně prima, což potvrdí i její zaměstnanci, kteří se během pracovní doby vůbec nenudí. Občas se totiž nestačí divit, s čím jejich zákazníci přijdou. A jakéže pikantnosti vytáhli ze šuplíku?

Čti více

9. 5. 2017

Hýčkejte se květnovými kosmetickými novinkami z dm

Prodejna dm drogerie letos slaví 25 let na trhu a na novou sezónu pro vás připravila řadu novinek, které vaší pleti, tělu i vlasům udělají dobře.

Čti více

28. 4. 2017

Vyběhněte si pro správné běžecké oblečení

Běhám, běháš, běháme. Dnes běhají všichni, ale ne všichni běhají ve vhodném, funkčím a pohodlném oblečení. Otestovali jsem za vás novou běžeckou kolekci Klimatex. 

Čti více

24. 4. 2017

Božskou italskou zmrzlinu vyrábí v brněnských Řečkovicích

Zmrzlina v prášku? V cukrárně Větrník nic takového nehrozí! Pojďte se s námi podívat na malou exkurzi přímo do výrobny těchto poctivých ledových potěšení s italským původem.

Čti více

13. 4. 2017

7 důvodů, proč vyzkoušet mléčný zákys

Je lahodný, hustý a zároveň svěží. O co jde? No přece o zákys z italské sýrárny La Formaggeria Gran Moravia.

Čti více

10. 4. 2017

Objevte ryze ženskou značku Vabacci

Není to tak dlouho, kdy přišel první jarní den. Proto mi to stále nedá a mám chuť objevovat nové čerstvé kolekce. Dnes se zajdeme podívat do Vabacci.

Čti více

29. 3. 2017

Jaro s vůní meruňky a rozmarýnu z Yves Rocher

Jaro klepe na dveře a rozkvétají nejen zahrádky, ale i obchodní výlohy v našem nákupním centru. Jarní novinky jsou již vystaveny a čekají jen na vás. 

Čti více

27. 3. 2017

Ve správném oblečení vás ani aprílové počasí nepřekvapí

To nejzákladnější co můžete udělat, aby vás aprílové počasí nezaskočilo a vy si neodnesli třeba rýmu, je správně se obléknout. Alpine Pro právě přináší na trh novou kolekci kvalitního oblečení, určenou pro nadcházející roční období.

Čti více

21. 3. 2017

Přivítejte jaro v novém outfitu

Na chození po venku v krátkém rukávu si budeme muset ještě chvíli počkat. Do té doby si však můžeme doplnit šatník o zajímavé jarní kousky.

Čti více

13. 3. 2017

Inspirujte se letošními svatebními trendy ze Svatebních proměn

V neděli 5. března pořádalo květinářství Carmen Flora akci Svatební proměny, na která představilo žhavé trendy letošních svateb. V rámci celého odpoledne byly přestaveny všechny svatební nezbytnosti. Současně bylo možné využít bohatou nabídku květinářství, která vás vaším svatebním dnem provede opravdu ve voňavém a květinovém duchu.

Čti více

10. 3. 2017

Božské svíčky Yankee Candle

Znáte svíčky Yankee Candle? Pokud ne, je načase, abychom je, nejen milovnicím a sběratelkám vonných svíček, představili. Neskutečný výběr vůní, chutí a barev této značky nemůže nikoho nechat chladným. Malý Yankee Candle ráj ukrývá také květinářství Carmen Flora. A věřte tohle je opravdu ráj.

Čti více

16. 2. 2017

Strečink je základ každého sportovního tréninku

Ať chodíte na fitbox, do posilovny, jen tak si zaběhat nebo jste milovníky zimních sportů, jsou 2 věci, na které nesmíte při sportu zapomínat.

Čti více

16. 2. 2017

Čínská klasika v Bistro Panda

Věděli jste, že Bistro Panda působí na českém trhu již 10 let? Najdete ho téměř ve všech městech v České republice a samozřejmě také u nás v Nákupním centru Královo Pole.

Čti více

13. 2. 2017

Dejte si dobrou kávu uprostřed nákupního centra

Vždy příjemná kavárna The Cat Café se nachází nejen v Černých Polích pod Mendelovou univerzitou, ale také v našem Nákupním centru v Králově Poli. Na své si zde přijdou především milovníci dobré kávy a lahodných domácích zákusků.

Čti více

7. 2. 2017