12. 2. 2018

Valentýnská soutěž v NC Královo Pole. Zapojte se i vy!

Blíží se nám Valentýn a vy už jistě přemýšlíte, jak tento rok svátek zamilovaných se svou drahou polovičkou oslavit. Pro ty z vás, kteří ještě stále váháte a byli byste rádi za trochu inspirace, je věnován tento článek. Kromě dárků, kterými můžete své milé potěšit, vás chci taktéž seznámit s valentýnskou akcí, která se koná již tuto středu 14. 2. v Nákupním centru Královo Pole.

Valentýnská soutěž

Vezměte svého přítele nebo přítelkyni a zajděte na valentýnskou soutěž do Krpole. V centru bude umístěna fotostěna, kde je možné se společně vyfotit. Navíc si zde můžete vybrat z několika druhů funny fotocedulek, díky kterým se určitě zabavíte a zhotovíte si tak originální a jedinečnou fotku. Pár, který se před stěnou nechá vyfotit, dostane od hostesky růži jako malou pozornost. Hostesku samozřejmě můžete požádat nejen o vámi vybranou fotocedulku, ale i o pořízení snímku na vašem mobilním telefonu.

A teď konečně k jádru věci. Pokud pořízenou fotku s vaší polovičkou zveřejníte na instagramu, s hashtagem  #valentynvkrpoli, máte možnost vyhrát krásné ceny pro dva od značky Meatfly. Autoři tří nejzajímavějších příspěvků získají balíček věnovaný právě touto společností, která je zároveň i partnerem celé akce. Soutěž na Instagramu probíhá v daném časovém rozmezí od 14. 2. 15:00 do 18. 2. do 23:59.

Podmínkou zapojení do soutěže je, aby účastník v době konání dosáhl věku 15 let, vlastnil osobní veřejný účet na Instagramu, a také sledoval instagramový účet Nákupního centra Královo Pole. Jména výherců budou odtajněna do 10 dnů po skončení soutěže na instagramovém účtu https://www.instagram.com/krpolenc/.

Dárky na poslední chvíli

Plyšáci

Myslím, že nejsem jediná, kdo občas nechává věci na poslední chvíli. Proto bych vám chtěla poskytnout pár tipů, jak v takové situaci problém vyřešit. Na první pohled se může zdát, že tyto dárky nejsou příliš originální, ale vašeho milého určitě potěší. Skvělým tipem jsou stále neokoukaní plyšáci různých druhů a velikostí. V Tescu v NC Královo Pole jsem našla hned několik roztomilých plyšových medvídků. Já osobně jsem příznivcem těch úplně největších, se kterými můžete obývat svou postel a kdykoli se k němu přitulit, když se vám po vašem partnerovi stýská. Mě konkrétně zaujal tento velký plyšový méďa, který je navíc tak heboučký, že bych se k němu tulila celý den.

Tesco: plyšový medvěd: 649 Kč

Perfektní vychytávkou je plyšáka nastříkat vaším oblíbeným parfémem, díky kterému se partnerovi připomenete.

Sladké pokušení

Čokolády, bonboniery, neznám větší klasiku, než právě tyto čokoládové dobroty. Výhodou je, že i tímto jednoduchým dárkem nic nezkazíte a potěšíte jím skoro každého. Já jako milovník sladkého bych tedy určitě nepohrdla. Tento dárek je navíc i velice praktický a můžete jím obdarovat jak ženu, tak muže. V Tescu jsem se poohlédla po bonboniérách a do oka mi padly tyto valentýnské kolekce od značky Lindor. Především mě uchvátila plechová dóza ve tvaru srdce doplněná o červený design a opět zde najdete verze v menším či větším provedení. Můžete si být jisti, že tato čokoládová pochoutka jistě potěší, už jen proto, že se jedná o jednu z nejjemnějších děl švýcarských mistrů čokolád. Nyní v Tescu navíc za velmi příznivou cenu.

Tesco: Lindor heart 50g: 59,90 Kč, Lindor heart 212g: 189,90 Kč

 

Vůně květin

A teď tip především pro pány, kteří tápou a nevědí, čím by svou přítelkyni překvapili. Mnoho lidí si myslí, že je nutno za dárky hodně utrácet a obvykle se řídí i předsudky, že ty dražší udělají větší radost. Podle mého názoru jsou však jednoduché dárky nejhezčí, obzvláště když jsou darované z lásky. Jedním z dárků, které se ženě nikdy neomrzí, jsou květiny. Ano, i když si myslíte, že květina není nijak originálním nápadem, věřte, že ženy to vnímají úplně jinak. Květinou totiž můžete ženě naznačit spoustu věcí, ať už jde o vaši náklonnost či city k ní nebo vyznání jejího půvabu. Navíc když do kytice vložíte romantické psaníčko s vaší vlastně vytvořenou básní, jistě si tento okamžik zapamatuje na celý život. A kde je vlastně pořídit? Stačí zajít do květinářství Carmen Flora, kde můžete vybírat z obrovské nabídky květin nejrůznějších druhů a určitě zde najdete i ty, které má vaše vyvolená nejradši.

U sklenky vína

Mým závěrečným tipem, který k Valentýnu neodmyslitelně patří, je víno. Není nic romantičtějšího, než si v den zamilovaných udělat večeři při svíčkách a popíjet k tomu dobré víno. Ve Vinotéce v NC Královo Pole mě upoutala vína růžové odrůdy, která jsou i podle paní prodavačky nejvíce kupovaná právě v tomto období. No nevypadají jak pro tuto příležitost stvořené?

Vinotéka: v nabídce od 150-300 Kč

Doufám, že jsem vám svými tipy alespoň trochu pomohla, jak toho druhého potěšit a že máte nyní už konečně jasno, co pro svou lásku koupit. Přeji vám všem krásného Valentýna a spoustu nezapomenutelných společně prožitých chvil ve dvou.

Všechny články v blogu