Forky´s bistro již brzy!

Foodcourt našeho nákupního centra se již brzy rozšíří o koncept Forky’s - moderní bistro, kde se veškeré jídlo připravuje pouze z čistě rostlinných surovin. Nepoužívají žádné ingredience živočišného původu.
Jde o zdravou formu fast foodu s nulovým obsahem cholesterolu a vysokým obsahem vlákniny, vitamínů a minerálů.

Cílem jejich kuchyně je nabídnout hostům jak klasické pokrmy české i světové kuchyně, tak i zcela nové pojetí pokrmů, jako např. superbowls – chuťově a nutričně bohaté velké salátové misky s vysokým podílem quinoy.  Forky’s burgery nebo tortilla wrapy si prostě zamilujete. Hosté s intolerancí na lepek si vyberou z bohaté nabídky bezlepkových pokrmů.


Forky’s  dokazuje, že jídlo, zcela bez živočišných přísad, může být nejen zdraví prospěšné a ohleduplné k okolnímu prostředí, ale i krásné a velice chutné.

Berou ohledy na životní prostředí, proto si jakýkoli pokrm můžete odnést s sebou v bio-plastovém 100% ekologicky odbouratelném obalu.
Pro veškerá balená jídla používáme obaly, vyrobené výhradně z rostlinné biomasy (kukuřice, řepa, brambory, obilniny), které jsou snadno rozložitelné.

V naší provozovně si budete moci koupit i oblíbené produkty značky Forky's, jako jsou oříšková másla, snídaňové kaše, ale i doplňky stravy jako třeba vitamín B12 nebo skvělé rostlinné proteiny s výjimečným složením.