Jaro v Krpoli

Už jste byli v březnu nahlédnout do NC Královo Pole? Pro ty z vás, kteří tento měsíc ještě neměli příležitost se do centra podívat, přinášíme hned několik novinek a tipů, které vás jistě přesvědčí, abyste tuto návštěvu dále neodkládali a přišli se podívat na vlastní oči.

Protože se nám pomalu ale jistě blíží jaro, na které se po dlouhé zimě všichni moc těšíme, NC Královo Pole neusnulo na vavřínech a pro své návštěvníky přichystalo řadu novinek, které vám jistě příchod jara zpříjemní. Už při vstupu do centra na vás dýchne jarní atmosféra v podobě krásných květinových dekorací. Tyto výzdoby můžete najít na několika místech po celé galerii.  Za absolutní „must see“ stojí určitě nádherná zahrádka s posezením, kde celou tuto nádheru šperkuje i malý vodopád. No řekněte, není to krása?

DSC_1280

Nové toalety

Pokud patříte mezi pravidelné návštěvníky našeho centra, určitě jste si všimli nově zrekonstruovaných toalet. A nutno říct, že se rekonstrukce velmi povedla!

DSC_9527

Takko

Při pravidelné obchůzce centrem jsme nejprve nahlédly do obchodu Takko, které už při vstupu hrálo všemi barvami. A to máme především my ženy nejraději ne? :-) Takže vás jistě nepřekvapí, že nás zaujalo hned několik kousků, které nám připomněly jarní tématiku a které stálo za to vyzkoušet.

3

Mě si naprosto získala tato delší košile s květinovým vzorem, kterou jsem zkombinovala s růžovou riflovou bundičkou do pasu. Nezapomněla jsem tento outfit oživit vhodným doplňkem v podobě květinové kabelky, která dodala celému looku ten správný jarní šmrnc. No posuďte sami.

4

Reserved

Tento obchod je prostě klasika a nesmí chybět při každé naší návštěvě. Opět jsme byly velice potěšené pestrobarevnou nabídkou. Jarními barvami, jakožto žlutou, oranžovou, červenou či zelenou se to tu jen hemžilo. Nechyběly ani kousky s potisky květin či jiných jarních designů.

6

Deichmann

Nebojte, ani na milovníky botiček nezapomínáme. Samozřejmě, že jsme nevynechali obchod s obuví. Konkrétně jsme zamířily do prodejny Deichmann, která nabízí nejen širokou plejádu nejrůznějších typů bot, ale pyšní se i přijatelnými cenami, které jistě každého potěší. V Deichmannu se už také připravují na jaro, takže zde najdete mimo jiné i mnoho druhů tenisek laděných do jarních motivů a nutno říct, že některé z nich jsou opravdu originální. Velkým hitem tohoto jara jsou i masivní platformy, které dokáží menším slečnám opticky prodloužit nohy a dodat pár centimetrů navíc. Rovněž nás zaujala nabídka kabelek. Nás nadchly tyto.

7

Inn boty a kabelky

Milým překvapením bylo objevení zbrusu nového obchodu s luxusní italskou obuví – INN shoes&bags. Jak už název napovídá, tato značka se specializuje kromě obuvi i na kabelky a nabízí kolekce zaměřené na nejnovější trendy a odvážný design. Minimalistické boty se zaměřením na detail nás dostaly. Mrkněte sami.

9

Baťa

Značka Baťa vždy umí potěšit krásnými sezónními modely. Pro toto jaro můžete vybírat z kytičkových a pastelových modelů, které rozzáří každý outfit.

10

Vabacci

Naší další zastávkou byl obchod Vabacci, který se specializuje na elegantnější, avšak stále trendy styl. Sortiment je velice rozmanitý a najdete zde vše od košil, sak či šatů. Tyto minimalistické a zároveň jednoduché kousky působí velmi elegantně a jemně. Jarní kolekce jde ve stylu volánů, třásní, květinových vzorů nebo zvířecích potisků, které jsou letošní jaro velmi moderní.

12United Colors of Beneton

Nezapomněly jsme ani na jarní módu pro naše nejmenší. V United Colors of Beneton v NC Královo Pole budete nadšeni nejen vy, ale i Vaše ratolesti. Při vybírání módy můžete vybírat ze široké škály barev a motivů, zatímco Vaše děti se zabaví v mini dětském koutku.

13

Favab

Při obhlídce prodejen určitě nemiňte Favab. Našly jsme zde super trendy deštníky, se kterými Vás jarní deštík už nepřekvapí.

15Meatfly

Příjemně nás svým sortimentem pro nadcházející jaro překvapila také značka Meatfly. Z původního zaměření na skateboarding / snowboarding se nabídka Meatfly neustále rozšiřuje. Nás třeba zaujaly výrazné barevné legíny a mikiny.

16

Nasajte jarní atmosféru, omrkněte jarní novinky a  přijďte si udělat radost v tomto krásném období do NC Královo Pole.

Autorka blogu: Nikol