Nová prodejna ETA

Měsíc červen je v NC Královo Pole ve znamení novinek. Od otevření nové cukrárny Větrník uplynulo sotva pár dní a můžeme se těšit z otevření nové prodejny, tentokrát věnované domácím spotřebičům. Od 20. června můžete nově navštívit prodejnu ETA, českou firmu, s testovanými výrobky přímo pro naše potřeby.

1

Firma ETA se pyšní kvalitou zpracování spotřebičů. Výhodou koupě jejich spotřebičů je, že poskytují náhradní díly i k typům, které se už nyní nevyrábí, proto lidem poslouží i na 20 let a jsou stále funkční.

A teď už k tomu, co vlastně všechno ETA nabízí. Najdete zde vše, co do domácnosti potřebujete. Při obhlídce prodejny jsme připravily fotoreportáž o sortimentu, který nás zaujal a myslíme si, že může být pro vás skvělou inspirací nejen k usnadnění práce v kuchyni, ale i moderním doplňkem.

Exkluzivním výrobkem  je určitě kuchyňský robot GRATUS KULINER, který dokáže připravit potraviny na způsoby, na které si jen vzpomenete. Součástí robotu je bohaté příslušenství, které tvoří nejen základní vybavení jako je šlehací metla či hnětací hák, ale i vychytávky jako lis na bobuloviny, zmrzlinovač či citrusovač. Stále tomu nevěříte? Posuďte na fotce sami.

2

Pokud svoji kuchyni ladíte do retro stylu, určitě vás nenechá chladnými ETA retro edice. Kromě robotu, ke kterému můžete dokoupit jakýkoliv výše zmiňovaný nástavec, můžete kombinovat v retro stylu topinkovač či varnou konvici, která dodá vaší kuchyni ten pravý šmrnc. Můžete vybírat v různých barvách.

3

Trendem dnešní doby je bezesporu zdravý životní styl a udržovat se fit. ETA jde s dobou, můžete si vybrat z velké nabídky osobních vah, které analyzují vaše tělo a tvoří grafické přehledy výsledků a vašich pokroků. To vše se zaznamenává i ve Vašem mobilu, váha je totiž na něj napojena díky aplikaci. Podobným způsobem funguje i váha na potraviny, která sleduje nutriční hodnoty potravin a má spoustu dalších funkcí.

4

K letnímu osvěžení vám přijdou vhod moštěnické sirupy, které jsou k dostání i v bio variantě. Nás nejvíce oslovila příchuť rakytníku. Připravit si je můžete v oblíbeném Sodastream.

5

V prodejně ETA v NC Královo Pole můžete pořídit i praktické hygienické pomocníky.

6

Rozpalte léto s grily od ETY. Mezi širokým výběrem si určitě vyberete.

7

Neváhejte a navštivte novou prodejnu ETA v NC Královo Pole, čeká na vás prvotřídní kvalita za zavádějící zvýhodněně ceny do konce měsíce června.