Nově otevřené knihkupectví Luxor

Při mé pravidelné návštěvě Nákupního centra Královo Pole jsem si nemohla nepovšimnout nově otevřené prodejny Luxor, která se nachází ve druhém patře. Už z dálky vás tento obchod nadchne svou velikostí, vybavením a celkovým sortimentem.

A o co se tedy jedná? Vášniví čtenáři, těšte se! Moderně vybudované knihkupectví Luxor je tu právě pro vás a nabízí vám širokou nabídku knih nejrůznějších žánrů. A že jste při vybírání knih velmi nároční a jen tak vás něco nezaujme? I na toto je Luxor připraven. Na své si přijdou jak milovníci romantických povídek, tak i fanoušci napínavých bestsellerů, či zastánci naučných encyklopedií a průvodců. Vybírat můžete jak z českých, tak i zahraničních autorů. Nebo jste snad sportovně založení, zajímáte se o etiketu, jste zasvěceni do světa vaření nebo rádi pečujete o své tělo a zdraví? Ani v tomto případě vás Luxor nezklame, protože vám nabízí širokou škálu knih věnovaných sportu, nespočet kuchařek s vynikajícími recepty, knihy věnující se zdravé výživě i péči o tělo. Prostě cokoli, na co si jen vzpomenete.

To však není zdaleka vše, co v této moderní prodejně najdete. V knihkupectví Luxor v NC Královo Pole si mimo jiné můžete kromě již zmíněných knih, vybrat i z řady diářů, dárkových předmětů, či kalendářů s různými motivy. Milovníci hudby jistě ocení retro kousky v podobě gramofonových desek, se kterými se v dnešní době setkáváme už velmi málo.

 

Luxor nezapomíná ani na ty nejmenší, a proto neváhejte s sebou vzít i své malé ratolesti. Děti určitě potěší knihy typu fantasy pohádek, deskové hry či DVD s jejich oblíbenými animovanými hrdiny.

A co se mně osobně na tomto moderně zřízeném knihkupectví líbilo nejvíce? Naprosto si mě získal čtenářský koutek, kde si můžete sednout a v pohodlí si prolistovat svou vybranou knihu. Možná mi někteří dají za pravdu, že k dokonalosti už chybí jen šálek kávy, bez kterého se počteníčko prostě neobejde. Není problém, i s tímto Luxor počítá a je vybaven i coffee koutkem, kde si můžete pochutnat na výborné kávě a zpříjemnit si tak chvilku strávenou s knížkou. Nyní navíc káva zdarma k nákupu nad 399 Kč.

A pokud jste už přemýšleli nad tím, čím obdarovat své blízké o vánočních svátcích, může být pro vás návštěva této prodejny skvělou inspirací. Nákupem zde totiž můžete potěšit celou rodinu od těch nejmenších po ty nejstarší. Luxor inspiroval k nákupu několika dárků i mě, protože jsem zde objevila plno zajímavých kousků. Pro babičku jsem vybrala kuchařku s netradičními recepty, protože při vaření ráda experimentuje a zkouší stále nové věci. Mého dědu zase jistě potěší gramofonová deska s jeho oblíbenou hudební skupinou. Třetí dárek jsem zde objevila pro maminku, která má neustále nabitý program a musí si vše dobře naplánovat. Proto se jí bude určitě hodit přehledný diář se zajímavým designem.

Podívejte se na pár vánočních tipů v galerii. A kdy se chystáte na návštěvu vy? Protože vidět prodejnu Luxor na vlastní oči za to rozhodně stojí!