Nové přírůstky na foodcourtu

V NC Královo Pole se pořád něco děje! Při naší poslední návštěvě nás mile překvapil rozšířený food court umístěný v centrální části galerie. Ten stávající byl velmi navštěvovaný a věříme, že jeho rozšíření potěší řadu z vás, především pak milovníky italské kuchyně.

2

Nově si totiž můžete pochutnat na tradičních pokrmech právě z této země. Nový podnik Spaghetti Parmigiano nabízí různé variace špaget celkem na 13 způsobů. Klasikou jsou oblíbené Carbonara nebo špagety s boloňskou omáčkou, ale můžete zaexperimentovat a ochutnat je třeba s pestem z pečených paprik doplněné vlašskými oříšky. No nezní to lákavě? Kromě výborné chuti nás zaujala i příprava těchto pokrmů. Špagety jsou domácí, připravované přímo před vámi. Před konzumací jsou vyváleny v parmazánovém bochníku s máslem, který dodá špagetám smetanovou konzistenci. Chutnají prostě božsky!

3

Kromě špaget nabízí Spaghetti Parmigiano i další výborná italská jídla, mezi která se řadí například smetanová rizota, lasagne, saláty či klasická tomatová polévka s bazalkovým pestem. Protože jsme špagety už měly možnost ochutnat, chtěly jsme zkusit i něco jiného. Milý personál nám doporučil italské rissoto Caprese a salát Prosciutto. V salátu se mísily nezvyklé chutě, kromě klasického salátu a další zeleniny byl připraven i z kousků grepu a pomeranče, vše doplněno o populární italskou šunku Prosciutto. Po ochutnání rissota musím říct, že je úplně jiné, než na jaké jsem zvyklá. Výborná chuť rýže v kombinaci se smetanou..no mňam.

4

Je prostě poznat, že vám tuto delikatesu připravuje pravý italský kuchař.

Nově do food courtu přibyl také oblíbený bar UGO. Myslím, že ho nemusím dlouze představovat. Výborné smoothie z čerstvého ovoce a další fresh dobroty jsou čím dál populárnější. Myslím, že s nabídkou podniku UGO je již sortiment v NC Královo Pole kompletní.

8

Na chuť si přijde opravdu každý, přes kuchyni asijskou, americkou a nově italskou. Navíc si také můžete dopřát lehké zdravé svačinky v UGU. Po nákupu s kamarádkou se chvilka osvěžujícího odpočinku hodí. Opět jsme se nechaly při výběru smoothie překvapit od personálu a mohly sledovat, jak se takové smoothie z čerstvého ovoce a zeleniny připravuje.

9

Na fotce vidíte barevnou variantu s malinami, borůvkami, jablkem, jahodami, ananasem a také zelenou variantu s mangem, špenátem, banánem a pomerančem. Nezvyklá kombinace, viďte? Ale ta chuť!

10

Pokud spěcháte a dáváte přednost raději něčemu k zakousnutí, sáhněte po Ugowrapu do ruky s různými druhy sýrů.

12

S blížícím se létem určitě oceníte i výběr zmrzlin nebo ovocný zmrzlinový pohár. Pokud plánujete jarní očistu anebo již váš organismus detoxikujete, je pro vás UGO tou pravou volbou. Ještě pořád váháte? Přijďte se přesvědčit sami.

13

Autorky blogu: Nikol a Kristýna