Podzimní nákupy

Podzimní tipy na nákupy

Podzim je období mnoha tváří. Jednou můžeme obdivovat jeho barevnost při venkovních procházkách, jindy by zas člověk psa nevyhnal do typické podzimní plískanice. Abychom si tyto dny zpříjemnili, máme pro vás pár tipů, jak nepodlehnout podzimním depresím a hezky si ho užít.


Tip č. 1 Nový šatník
Při myšlence na podzim, se mi vybaví spektrum nejrůznějších barev. Mezi ty nejvýraznější patří určitě vínová, zelená, žlutá a hnědá, které evokují barvy spadaného listí. Z toho důvodu není na škodu tyto barvy nosit, a tak se podzimně naladit. V NC Královo Pole nevynechejte při podzimních nákupech Reserved, odkud je první outfit nebo Takko, ze kterého je ten druhý.

1

2

Po ladících botech můžete mimo jiné mrknout do prodejny Deichmann, ceny vás jistě potěší.

3

Tip č.2 Přečtěte si novou knížku
Odložte z ruky mobilní telefon, vypněte počítač a běžte se chvíli věnovat jen sami sobě. Knížka je nejlepším způsobem, jak relaxovat a zpříjemnit si stále delší podzimní večery. Velký výběr na vás čeká v prodejně Luxor a je jen na vás, jestli dáte přednost románu, detektivce či se začtete do zajímavého životopisu. V Luxoru si vybere opravdu každý. Pokud návštěvu stihnete do konce září, čeká na vás překvápko. Když si vyberete 4 knihy označené speciální nálepkou (je jich velký výběr), zaplatíte pouze za jednu z nich. Ano, je to pravda, taky jsem se dnes nevěřícně ptala na pokladně :)

4

Tip č.3 Osvětlete si domov
Že nepoužíváte moc svíčky? Tak to zkuste napravit, protože nic nezútulní váš domov tak jako ony. Nejenže vám místnost krásně prosvětlí, ale zároveň i provoní. Nešlápnete vedle, pokud vsadíte na osvědčenou a oblíbenou značku svíček Yankee Candle, kterou můžete najít v obchodě Carmen Flora.

5

Tip č. 4 Výzdoba domu
Pokud jste již navštívili Carmen floru, jistě neodejdete s prázdnou. Krásná výzdoba prodejny může být inspirací i na výzdobu vašeho interiéru. Snadno si s nimi doma vykouzlíte úžasnou podzimní atmosféru.

6

Tip č.5 Zachumlejte se do deky a vychutnejte si čaj
Umíte si představit ideálnější podzimní večer, než že se zachumláte do hřejivé deky a u filmu popíjíte horký čaj? Já ne, a právě proto vám přináším další tip. Heboučké deky na vás čekají v prodejně Jysk, jen se zachumlat.

7

Kvalitní čaje zase najdete například v obchodě zdravé výživy.

8

Pokud dáváte přednost sypaným čajům, navštivte stánek Oxalis, budete tam jako v ráji.

9

Doufám, že vám moje tipy přišly vhod a navštívíte NC Královo Pole v době krásného, i když někdy deštivého podzimu.

Autorka článku: Kristýna