Slevy kam se podíváš!

Zimní slevy v plném proudu!

Slevy všude! Tak by se dal ve zkratce shrnout tento článek. Jestli hledáte vhodnou chvíli, kdy do NC Královo Pole vyrazit na nákupy, je to právě teď! Ani my jsme neodolaly a za zlomky původní ceny rozšířily náš šatník. Ale slevy nehledejte jen u prodejen s botami či oblečením.

Top Time

Výprodejní povánoční horečka vypukla například i v prodejnách specializovaných na šperky a hodinky. V prodejně Top Time teď ulovíte hodinky Daniel Klein s 50% slevou a na stříbrné doplňky uplatníte stejnou slevu.

1

2

Reserved

Nakupovat až po Vánocích se opravdu vyplatí, což dokazují i výrazné tabule s označenými výhodnými cenami. Nám se v prodejně Reserved zalíbily tyto teploučké barevné svetry pro oživení našich outfitů. A za 299 Kč, no neberte to!

3

Takko

V naší další oblíbené prodejně Takko se to také slevami jen hemžilo. Já si vybrala pestrobarevné šaty, které jsem doplnila červeným kabátem a trendy čelenkou. Zimní čelenky jsem si poslední dobou oblíbila, zahřejí a navíc jsou super módním doplňkem. V Takku jich mají opravdu velký výběr. Celý takto poskládaný outfit stál 1300 Kč. To si nechám líbit.

4

Kara

Výprodeje nás přilákaly i do prodejny Kara. Musíme se přiznat, že jsme většinou tuto prodejnu při naší návštěvě nákupního centra minuly. O to více nás překvapil velký výběr kvalitních bund, které jsou plněné peřím a jsou tedy vhodné i do největších zim. Za kvalitu je potřeba si připlatit, proto přijdou povánoční slevy až 50 % vhod.

5

United Colors of Benetton

Když už budete u toho nakupování, nezapomeňte i na ty nejmenší. Určitě se budou chtít po Vánocích nějakým novým kouskem vytáhnout. Ideální příležitost pro výhodný nákup je návštěva prodejny United Colors of Benetton, kde nové oblečení pro mladé slečny, chlapce i pro naše nejmenší seženete ve slevě až 30 %.

6

Sportisimo
Nezapomněly jsme ani na obhlídku slev sportovních obchodů. Ve Sportisimu již tradičně sleva střídá slevu a není tu snad nic, co by zlevněné nebylo. Pokud jste si tedy dali předsevzetí, že se po Vánocích chcete cítit lépe a zhubnout třeba i nějaké to kilo, je vám k dispozici široký sortiment nejrůznější běžecké výbavy. Není právě nové oblečení tou správnou motivací?

9

Meatfly

Jelikož jsou před námi jarní prázdniny a s nimi i návštěva hor, navštívily jsme i prodejnu Meatfly. Šly jsme najisto, už před Vánocemi jsme si zde nějaké kousky vyhlídly a teď je pořídily se slevou. Jen jsme se nemohly rozhodnout, která varianta je ta nej. Přijďte si taky vybrat ten svůj kousek se slevou, ale pozor, rychle mizí.

11

Deichmann, CCC
Aby byla nabídka obchodů kompletní, prodejny se zaměřením na boty nesmí chybět. V prodejně Deichmann teď frčí kromě slev i akce kup dvoje boty a další máš za polovinu ceny, nebo kup tři páry a čtvrté máš zdarma. Platí i již na zlevněné kousky. Nezbývá než vzít celou rodinu na nákup a vybavit se. I prodejna CCC nabízí slevy, najdete zde výhodné jak klasické módní zimní botky, či takové, ve kterých zazáříte na každém plese. Navíc zde platí podobná akce. Druhý pár bot pořídíte za 50 % původní ceny.

12

Luxor

Náš poslední tip a další neuvěřitelná akce probíhá v prodejně Luxor. Koupit jednu knihu a další 3 knihy dle vlastního výběru dostat zdarma? Ano, realita v Luxoru. Tato akce se vztahuje opravdu na velké množství knih. Přesvědčte se sami, akce trvá do 31.1.2020.

13

Autorky blogu: Kristýna a Nikol