Výbava na zimní sporty

Ať se nám to líbí nebo ne, zima je už skoro tu! Někdo zimu tiše přežívá v teple domova a někdo si ji naopak užívá plnými doušky. Jednou ze zimních radovánek jsou zimní sporty. Takže nasaďte kulicha a vyrazte s námi na obhlídku obchodů se zimním vybavením v NC Královo Pole. Bez něj se totiž neobejdete!

Klimatex

Základem všech zimních sportů je kvalitní termoprádlo. Proto jsme nemohly začít jinde než v Klimatexu. Právě tady můžete najít nejrůznější druhy funkčního oblečení. S výběrem Vám zde pomůže ochotný personál. A pokud se ani v zimě nechcete vzdát běhu, mrkněte zde i na krásné běžecké oblečení, které Vás namotivuje alespoň někdy do sněhu vyběhnout.

1

AlpinePro

Hory k zimě prostě patří. Proto je fajn se vybavit a dát o sobě na svahu dobře vědět. Zářivé barvy lyžařských souprav značky AlpinePro z vás udělají módní ikonu n.1 a nikdo Vás nepřehlédne. Kromě lyžařských souprav nás zaujala i výbava na zimní turistiku. Já si vybrala tento outfit, který jsem doplnila o cool sluneční brýle. Dodají celému looku ten správný šmrnc.

6

Meatfly

Pokud jste propadli snowboardu, značku Meatfly určitě znáte. Zakládá si na ležérním stylu, který zaujme nejen ženy, ale i moderní muže. Meatfly je taky super volbou, pokud hledáte drobný dárek pro své blízké. Je zde obrovský výběr stylových ponožek, slunečních brýlí a dalších doplňků.

10

Sportisimo

Tento obchod nemusím dlouho představovat. Ve Sportisimu, ktery je v NC Královo Pole opravdu velký, najdete vše co k zimnímu sportování potrebujete. Přes oblečení, doplňky až po sportovni potřeby. Našly jsme nepřeberné množství bruslí, lyžáků, lyží, snowboardů a dalších potřeb se zajímavým designem. Však posuďte sami. Mimo jiné zde můžete využít služeb lyžařského servisu.

14

Doufám, že se Vám naše ochutnávka nabídky sportovních prodejen v NC Královo Pole líbila a díky nové výbavičce se na zimu budete těšit a strávíte ji aktivně.

Autorka blogu: Kristýna