• Dnes Otevřeno od 09:00
  • Po – Ne9:00 – 21:00
Přijímá dárkové kartyAno

Informace o obchodě

Forky’s je koncept moderního bistra-restaurace, kde se veškeré jídlo připravuje pouze z čistě rostlinných surovin. Nepoužíváme žádné ingredience živočišného původu.
Jde o zdravou formu fast foodu s nulovým obsahem cholesterolu a vysokým obsahem vlákniny, vitamínů a minerálů.

Cílem naší kuchyně je nabídnout hostům jak klasické pokrmy české i světové kuchyně, tak i zcela nové pojetí pokrmů, jako např. superbowls – chuťově a nutričně bohaté velké salátové misky s vysokým podílem quinoy.  Forky’s burgery nebo tortilla wrapy si prostě zamilujete. Hosté s intolerancí na lepek si u nás vždy vyberou z bohaté nabídky bezlepkových pokrmů.


Forky’s  dokazuje, že jídlo, zcela bez živočišných přísad, může být nejen zdraví prospěšné a ohleduplné k okolnímu prostředí, ale i krásné a velice chutné.

Není nám lhostejné životní prostředí, proto si u nás můžete jakýkoli pokrm odnést s sebou v bio-plastovém 100% ekologicky odbouratelném obalu.
Pro veškerá balená jídla používáme obaly, vyrobené výhradně z rostlinné biomasy (kukuřice, řepa, brambory, obilniny), které jsou snadno rozložitelné.

V naší provozovně si můžete koupit i oblíbené produkty značky Forky's, jako jsou oříšková másla, snídaňové kaše, ale i doplňky stravy jako třeba vitamín B12 nebo skvělé rostlinné proteiny s výjimečným složením.