• Dnes Otevřeno od 09:00
  • Po – Ne9:00 – 21:00
Přijímá dárkové kartyAno

Informace o obchodě

JYSK patří k velmi rychle rostoucím maloobchodním řetězcům, které v oblasti dobrého spánku a bydlení nabízí kvalitu za nejnižší možnou cenu. Otevíráme dvě až tři prodejny za týden na různých místech světa. 

Naše prodejny najdete od Kanady přes Velkou Británii, Českou republiku až po Čínu. Do našeho sortimentu patří přikrývky, polštáře a matrace, ale také další výrobky, jako je povlečení, ručníky, vybavení domácnosti, nábytek i zahradní nábytek. Vše v elegantním a minimalistickém skandinávském designu.

Naše kořenysahají do Skandinávie a roku 1979, kdy obchodník Lars Larsen otevřel svou první prodejnu ve městě Aarhus v Dánsku, kterou stále naleznete na své původní adrese. 

Nakupujeme globálně, ale prodáváme lokálně – a s více než 2 050 prodejnami po celém světě jsme schopni nakupovat v tak velkých objemech, že můžeme vždy poskytovat skvělé nabídky. JYSK je sociálně i environmentálně zodpovědná společnost. 

Roku 1999 se JYSK podílel na založení organizace „The Forest Trust“, která pracuje v zájmu ochrany tropických pralesů.

A zároveň je jedním z největších obchodníků se zahradním nábytkem, vyrobeným ze dřeva s certifikátem FSC. Díky tomuto členství se podílí na ochraně životního prostředí. Cílem FSC je podporovat udržitelný rozvoj lesního hospodářství ve světě.