Yves Rocher

1NP. Na plánku

  • Dnes Otevřeno od 09:00
  • Po – Ne9:00 – 21:00

Informace o obchodě

Objevte svět Rostlinné kosmetiky Yves Rocher a nechte se rozmazlovat více než 700 výrobky, využívajícími sílu a životadárnou energii rostlin ve prospěch Vaší krásy!

V roce 1959 se v malém bretaňském městečku La Gacilly zrodila vize ctít ženskou krásu v souladu s přírodou. Vášeň pro krásu a pozornost věnovaná přírodě dala vzniknout kosmetické značce Yves Rocher, která se rozšířila do více, než 80 zemí po celém světě, ve kterých s láskou hýčká své zákazníky.

Každý produkt kombinuje jedinečné a účinné vlastnosti aktivních složek rostlin, které si společnost sama pěstuje přímo v kolébce svého původu La Gacilly. Zároveň pečlivě dodržuje všechny přísné bezpečnostní a ekologické standardy. Výrobky Yves Rocher ani jejich složky nejsou testovány na zvířatech a neobsahují látky živočišného původu. Produkty jsou dermatologicky a oftalmologicky testovány.

Přidejte se k nám a pečujte zároveň o svou pleť i krásy přírody. Založte si v obchodech Yves Rocher bezplatně Věrnostní kartu a získejte navíc mnoho výhod a slev. Za každý nákup navíc získáte věrnostní body, které je možné vyměnit za vybraný výrobek.